Kontakt

Du är varmt välkommen att höra av dig till oss.
Här hittar du alla kontaktvägar du kan tänkas behöva.

  • Telefon: 010 – 20 97 008

  • Öppettider: Måndag – fredag 07.00-16.00

  • Adress: Staglabergsgatan 10, 352 34 Växjö

Formulär

* obligatoriskt fält

Vi som jobbar på kontoret:

Camilla Blyth
Camilla BlythArbetsledare, hemstädning
camilla@swedenhomesupport.se
Michaela Nylén
Michaela NylénArbetsledare, hemstädning
michaela@swedenhomesupport.se
Jennie Bergman
Jennie BergmanArbetsledare, hemstädning
jennie.b@swedenhomesupport.se
Jennie Jarnefur
Jennie JarnefurVerksamhetsansvarig, hemstädning
jennie.j@swedenhomesupport.se
Aneta Makowska
Aneta MakowskaArbetsledare & Utbildare, företagsstädning
aneta@companystaff.se
Martina Öhrn
Martina ÖhrnFöräldraledig
martina@swedenhomesupport.se
Anders Rungegård
Anders RungegårdVD
anders@swedenhomesupport.se
Jonas Skarphagen
Jonas SkarphagenIT-chef
it@swedenhomesupport.se
Mikael Jansson
Mikael JanssonEkonomi
ekonomi@swedenhomesupport.se

Vi finns i

  • Borås

  • Göteborg
  • Halmstad

  • Helsingborg

  • Höganäs

  • Jönköping

  • Kalmar

  • Kungälv

  • Linköping

  • Lund

  • Malmö

  • Norrköping

  • Stockholm

  • Södertälje

  • Trollhättan

  • Umeå

  • Uppsala

  • Vänersborg

  • Västerås

  • Växjö

  • Ängelholm

  • Örebro